נגרות מהווה את תחום הליבה של כל פרויקט אדריכלי. לא משנה אם מדובר על פרויקט מוסדי או עסקי, הרי שהוא ידרוש עבודות נגרות בהתאם לסוג הפרויקט ואופיו. בעוד שישנן עבודות נגרות סטנדרטיות המוצעות באופן שוטף לכלל לקוחות חברה כזאת או אחרת, ישנן עבודות נגרות בהזמנה אישית, אשר מבוצעות ברמה הגבוהה ביותר בהתאמה מלאה לדרישות ולצרכים האסתטיים והפרקטיים של כל לקוח.

חברת תומר גלפנד מתמחה בפרוייקטים מפוארים של עבודות נגרות בהתאמה אישית

שירותי נגרות בהזמנה

מבין לקוחותינו

גלריית עבודות

פרוייקטים נבחרים

בואו להתרשם מהיכולות שלנו, ואם אהבתם, אולי נעשה זאת גם אצלכם

עבודות נגרות בהתאמה אישית: כל מה שחשוב לדעת

עבודות נגרות בהזמנה אישית הן עבודות אשר תואמות באופן מדויק לרצון ולצרכים של כל לקוח. בעבודות מעין אלה, החברה המבצעת תרד אל הפרטים הקטנים ביותר הנוגעים לעבודות הן מבחינה פרקטית והן מבחינה אסתטית. המטרה היא לאפשר ליצור באמצעות עבודות הנגרות שהוזמנו את האווירה שהלקוח מעוניין ליצור בכל מבנה, את הנוחות המקסימלית את המראה הדקורטיבי, הייחודי והמרשים ביותר.

אצל תומר גלפנד, מציעים לכל לקוח מגוון רחב של עבודות נגרות בהתאמה אישית. בין עבודות הנגרות הללו ניתן למצוא: ברים מפוארים למסעדות או בתי מלון, שולחנות, כיסאות, דלתות מעוצבות ומרשימות ועוד.

מלון מצפה הימים מעוצב בנגרות אדריכלית

חזון לכל לקוח

החברה מבינה באופן מוחלט את החזון של כל לקוח. היא מבקרת בשטח בכדי להכיר את הלקוח, מצויה בקשר הדוק עם גורמי עיצוב פנים או אדריכלות הנוגעים לכל פרויקט, מדמה ללקוח בשלב הראשון באמצעות הדמיה דיגיטלית את העבודות המבוקשות לו על מנת לקבל ממנו אישור לתחילת עבודה ועובדת עם חומרי הגלם המשובחים והאיכותיים ביותר שיכולים להיות. שלב הביצוע מדויק מכל ההיבטים ובסופו של הליך, המוצר הסופי שמוגש ללקוח מושלם.

עבודות נגרות מיוחדות, ללא פשרות

תומר גלפנד הוא הבחירה הטובה ביותר עבור עבודות נגרות בהתאמה אישית. הניסיון הרב של החברה, הגישה המתקדמת, הכלים שהם משתמשים בהם, המיומנות הגבוהה ועוד, גורמים לחברה להיות הבחירה הטובה ביותר עבור כל לקוח המחפש עבודות נגרות בהזמנה אישית.


כל לקוח יכול להנות תחת קורת גג אחת מכלל השירותים הנדרשים עבור כל פרויקט כגון: שירותי ייעוץ, שירותי תכנון שירותי ביצוע. בכל שלב הצוות המקצועי עומד לצידו של הלקוח ומעניק את המענה הרלוונטי לכל שאלה או פניה. איכות העבודה של החברה היא גבוהה מאוד ובסופו של כל תהליך, הלקוח מקבל את המוצר התואם לצרכיו מכל הבחינות בצורה מדויקת ואיכותית.

חדר במלון לייק האוס עם עיצוב אישי נגרות אדריכלית

ליהנות מעיצוב איכותי בהזמנה אישית

בכל פעם שתרצו לשפץ, לחדש או להקים עסק, לאחר השלב בו אתם מגבשים רעיון לעיצוב מודרני ורלוונטי, יגיע הרגע בו תצטרכו לתכנן את הפרטים לעומק. האם להישאר עם הריהוט הישן? כיצד ניתן לשנות את קו העיצוב? איך להתאים את העיצוב לקונספט? והכי חשוב, איך תבחרו עיצוב איכותי לעסק אשר ישרת אתכם לטווח הארוך? את השאלות האלו תשאירו לאנשי המקצוע בחברת תומר גלפנד, אשר יוכלו לייעץ ולמקד אתכם בבחירת עיצוב בהתאמה מושלמת לעסק. 

בחירת נגרות בהזמנה אישית, מהווה יתרון עצום עבור כל תהליך עיצוב העסק. זאת מכיוון שבתוצאה הסופית תוכלו להיות בטוחים, שהעיצוב והריהוט אשר בחרתם, אכן יותאמו באופן מושלם לעסק שלכם. אנו חותרים לשלמות ברמת הביצוע והאיכות בכל פרויקט, ובעיקר כאשר נדרשת חשיבה קריאטיבית והגעה אל פתרונות מקוריים, בהתאם לבקשת הלקוח.

כל שלבי העבודה שלנו

חברת תומר גלפנד מבצעת מדי שנה עשרות פרויקטים של נגרות בהזמנה אישית, עבור חברות גדולות וגם עסקים קטנים. כל לקוח עובר את אותם השלבים בדרך, בליווי אישי ומקצועי, עד להשלמת הפרויקט והגעה לתוצאה הרצויה והסופית.

הפגישה הראשונה – כבר מהשיחה הראשונה שלנו עם הלקוח, אנחנו נרצה לדעת כמה שיותר פרטים ולהבין לעומק מהי המטרה הסופית ששלמה פניתם אל תומר גלפנד. הציפייה של הלקוח היא שנגיע לפגישה מוכנים, עם כל הפתרונות המתקדמים והטובים ביותר, ולכן אנחנו רוצים להכיר אתכם לעומק, להבין מהו החזון שלכם על מנת שנעבוד יחד בשיתוף פעולה מלא עד להגעה לתוצאה המקורית והמיוחדת ביותר.

סקירת השטח והצעה פרקטית – ההיכרות עם השטח בו אנו צפויים לעבוד ובו יוקם הפרויקט, היא חשובה ביותר. הצוות המקצועי של תומר גלפנד, יבצע מדידות, יבחן את העיצוב והריהוט הקיימים במידה ויש, זאת על מנת להגיע למסקנה בנוגע לחומרי הגלם המתאימים, ולהתחיל בשלב התכנון. יחד איתכם אנו יושבים לתיאום ציפיות, בשביל להחליט על ההצעה הסופית לפרויקט וכל שלבי התכנון והביצוע אשר נעבור יחד. 

שרטוט ותכנון בהתאמה אישית – הצוות המקצועי שלנו יצור עבורכם שרטוטים מדויקים, בהתאם לתכנון הפרויקט אשר עליו הוחלט בסוף הפגישה. בכל תהליך התכנון, המפגשים וההתקשורת עם הלקוח הם קבועים, זאת על מנת שנוכל להבין את החזון המדויק, הצרכים, הדרישות, המגבלות ומסגרת התקציב. כך הפתרון והמענה שלנו, יהיה הרבה יותר פרקטי ויעיל בהתאמה לפרויקט. זאת כאשר כל שלב בתכנון עד להקמה, עובר קודם את אישור הלקוח. 

מלון מצפה הימים מעוצב בנגרות אדריכלית

כתבות אחרונות מהמגזין