שיטת תכנון ביצוע, מאפשרת לכל יזם לנצל בצורה הטובה ביותר את פוטנציאל התחרות של השוק הן בתחום התכנון, הן בתחום הביצוע ובמיוחד בתחום קיצור של לוחות זמנים כללי לפרויקט. מדובר על שיטה אשר מאפשרת לקבל פרויקטים איכותיים מאוד וכן, היא מאפשרת להתקדם בתכנון הפרויקט תוך כדי תנועה, בהתאם לסדרי העדיפויות הרלוונטיות לצורך קידום הפרויקט. אם אתם מעוניינים שהפרויקט שלכם יתבצע בשיטת תכנון ביצוע, כדאי מאוד שתבחרו באנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום זה.

בזכות הידע המקצועי והרצון להגשים יחד עם הלקוחות את הפרויקט היוקרתי עליו חלמו – חברת תומר גלפנד, משתמשת בשיטת תכנון ביצוע עבור הבנת צרכי הלקוח ועד ביצוע הפרויקט בדרך היעילה והאיכותית ביותר.

פרוייקטים נבחרים

בואו להתרשם מהיכולות שלנו, ואם אהבתם, אולי נעשה זאת גם אצלכם

מהי שיטת תכנון ביצוע?

שיטת תכנון וביצוע היא שיטה אשר משתמשים בה לא מעט כיום בפרויקטים הנוגעים לתחום הבנייה. על אף שבכל ענף יש צורך בידע שונה, ציוד שונה, התמחות שונה ועוד, בסופו של דבר העיקרון נשאר אותו העיקרון והוא גובל ביכולת להוציא אל הפועל מהלך שהופך את החזון של המבנה למבנה מוגמר.

כל פרויקט בנייה הוא בעצם תהליך שכולל בו מספר שלבים כגון: שלב היזום, שלב התכנון, שלב הביצוע, שלב הבקרה ושלב הסגירה, בכל אחד מהשלבים המדוברים מעורבים גורמים שונים של אנשי מקצוע, רגולציה, תקציב, לוחות זמנים, חומרי גלם, אמצעי ייצור, כוח אדם ועוד. כלל הגורמים המדוברים חייבים להתקיים זה לצד זה בצורה הרמונית על מנת שהפרויקט ינוע קדימה.

בשיטת תכנון וביצוע, כל הפרויקט מרוכז אצל גורם אחד. כלומר, כל השלבים של הפרויקטים השונים שהוזכרו לעיל, מרוכזים אצל גורם שמוביל את הפרויקט כולו ומסנכרן בין המעורבים בו. מדובר על שיטה איכותית מאוד המאפשרת יצירת סדר בפרויקט, הן מבחינה כרונולוגית, הן מבחינת לוחות זמנים והן מבחינת ביצוע הפרויקט בצורה מדויקת ואיכותית.

חדר אוכל מעוצב בנגרות אדריכלית
מלון לייטהאוס בעיצוב מודרני

השלבים

שיטת תכנון – ביצוע כוללת בה שני שלבים עיקריים אשר הופכים כל פרויקט המתבצע בשיטה זאת לפרויקט מהיר הרבה יותר מפרויקט המתבצע בתהליך המסורתי:

שלב התכנון – מדובר על שלב שמתנהל בין מזמין העבודה לבין האדריכל, היועצים והמעצב. בשלב זה, הגורם האחראי שנבחר עבור התהליך כולו יהיה בקשר עם הספקים השונים לצורך אספקת חומרי הגלם לכל שלב ושלב בפרויקט.

שלב הביצוע – מדובר על השלב שבו הגורם האחראי על הפרויקט כולו מסנכרן בין הקבלן, קבלני המשנה, הספקים השונים של חומרי הגמר ועוד. מטרתו של הגורם בשלב הביצוע היא לדאוג שכלל העבודה תתבצע בצורה הטובה ביותר, שכל גורם יבצע את עבודתו בזמן הנכון לו ובצורה הנכונה ושהתהליך כולו יתבצע בצורה מהירה ויעילה.

שירות תכנון ביצוע אצל הטובים ביותר בתחום

חברת תומר גלפנד מציעה לכם שירות תכנון וביצוע בכל פרויקט באשר הוא, בצורה הטובה ביותר וברמה הגבוהה ביותר. לא משנה אם מדובר על פרויקט עסקי, מוסדי או כל סוג של פרויקט אחר, החברה מספקת את השירות הנדרש לתהליך כולו בצורה יעילה, בהתאם לצרכי הלקוח, בהתאם לאופי הפרויקט ובהתאם לפרמטרים נוספים העומדים על הפרק בכל פרויקט.

החברה מציעה מכלול שירותים מקיף והרמטי המשלב ביעילות תכנון עם ביצוע. היא מכינה תוכניות לביצוע ועובדת בשטח על מנת שהתוכניות יתבצעו בצורה המדויקת והטובה ביותר הן בהתאם ללוח הזמנים והן בהתאם לתקציב.

אם אתם מעוניינים שהפרויקט שלכם יתנהל בשיטת תכנון ביצוע, צרו קשר עם החברה ונשמח לעמוד לשירותכם

חדר בעיצוב מודרני מלון לוינסקי נגרות אדריכלית

כתבות אחרונות מהמגזין