אנחנו חותרים לשלמות ביצועית, למציאת פתרונות פורצי דרך ולשירות יעיל ואדיב.

בכול יום, מאז הקמת חברת TG – תכנון וביצוע פרויקטים, אנחנו חותרים לשלמות ביצועית, למציאת פתרונות פורצי דרך ולשירות יעיל ואדיב.

במטרה להשיג את התוצאות המרשימות והאיכותיות ביותר, אספנו צוות של מומחים אשר ילווה אתכם משלב הרעיון והשרטוטים ועד היישום בפועל. אנו מאמינים בשירות מקצועי המשלב שקיפות מלאה אל מול הלקוח.

ניהול חכם, חשיבה פורצת דרך, יישום טכנולוגיות מתקדמות – בשילוב ניהול תקציב, עמידה בלוח הזמנים ופיקוח מקצועי הם המפתחות להצלחת הפרויקט. בכול רמת מורכבות ובכול גודל של פרויקט, החל מעבודות נגרות ומסגרות בהתאמה אישית לחלל ועד לביצוע מבנים ארכיטקטוניים פורצי דרך – אנו מקפידים לשמור על ערכי האיכות והמצוינות שעליהם מבוססת הצלחת החברה שלנו.

בניהול הפרויקטים, משלב גלפנד בין הבנתו המעמיקה בחומרי גלם, לבין אבטחת איכות ברמה הגבוהה ביותר. ידע נרחב בניהול תהליכים מורכבים, סקרנות ללא גבולות, ביקורים קבועים בתערוכות ברחבי העולם, סדנאות מיומנות והתמקצעות מאפשרים לגלפנד ולאנשי צוותו להוסיף לכול פרויקט טוויסט של יצירתיות וחדשנות.

חברת TG שעוסקת הן בפרוייקטים בתחומי הנגרות והמסגרות והן בפרוייקטים Turn key המצריכים עבודות בינוי על כל היבטיהן, מציעה מכלול שירותים מקיף ומהודק, הממזג ביעילות תכנון עם ביצוע. תחום הליבה של החברה, הנגרות, נותן לנו את היתרון הביצועי לעמוד בפרויקטים מאתגרים של מיטב האדריכלים החל משלב הרעיון ועד להגיעם לנקודת הסיום בהצלחה.

הניסיון הרב, הידע המקצועי והפעילות בשטח הובילו את גלפנד ואת אנשי הצוות להבנה כי  פעמים רבות, הצלחת הפרויקט תלויה בגורם אחד מנוסה ומקצועי שמרכז את כל הצרכים והפעילויות וביניהם: תקציב, ניהול זמנים מהודק ופיקוח על כל העוסקים במלאכה.

המטרה שלנו היא לסייע לכם להגשים את הפרויקט בדרך הטובה והבטוחה ביותר. אנו מבטיחים לשמור עליכם מפני מפחי נפש מיותרים ומלחצים הנגרמים לעתים קרובות בגלל מעורבות של גורמים רבים.

הקשבה, שיתוף פעולה, ותרומה מהניסיון ומהידע המקצועי שצברנו, הם היסודות של הצלחת הפרויקט ושל הפיכתו ליצירה אדריכלית נהדרת. 

"אנו חותרים לשלמות גם מבחינת הביצוע, גם מבחינת החשיבה פורצת הדרך – וגם מבחינת השירות שאנו מעניקים"