עבודות ברזל הן עבודות שניתן למצוא בבתים פרטיים, בתי עסק, משרדים ועוד. אחד מחומרי הגלם אשר ניתן למצוא לא מעט בעבודות ברזל שונות הוא הפליז. עבודות פליז הן עבודות איכותיות מאוד שכן, מדובר על חומר גלם איכותי. יחד עם זאת, חשוב מאוד לדעת שהפליז כשלעצמו איננו מהווה מדד לאיכות העבודה, היוקרה שלה ועוד, אלא, אנשי המקצוע אשר מבצעים את העבודות באמצעות פליז הם אלה שיקבעו את האיכות, היוקרה והדקורטיביות של העבודה. כיום ניתן למצוא עבודות מסגרות שונות מפליז ועל מנת שהעבודות הללו יהיו לא פחות ממושלמות, חשוב לבחור עבורן את אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום.

גלריית עבודות

פרוייקטים נבחרים של עבודות מסגרות

בואו להתרשם מהיכולות שלנו, ואם אהבתם, אולי נעשה זאת גם אצלכם

מגוון עבודות פליז איכותיות ומתקדמות

הפליז הוא תערובת של המתכות אבץ ונחושת. הצבע הבסיסי של הפליז הוא זהוב ולאחר העיבוד שלו המתכת מקבלת גוון ברונזה מעושן. עבודות בפליז, כמו בכל מתכות רכות הן אומנות של ממש. ניתן ליצור באמצעות פליז פרטי ריהוט ייחודיים, ציפוי משטחים שונים, מסגרות שונות, ידיות מעוצבות, מדפים, ספריות ועוד.

תומר גלפנד מציעים לכם מגוון עבודות מסגרות מיוחדות העשויות מפליז בשילוב עם מתכות שונות וחומרי גלם שונים כגון: עץ או זכוכית. העבודות מתבצעות באמצעות טכנולוגיות חדישות כגון: חיתוך בלייזר או פלזמה וכיפוף מתכות. כל העבודות מתבצעות מתוך ידע וניסיון של אנשי המקצוע לגבי שימוש נכון ורלוונטי בפליז, לצורך יצירת מוצרים שונים העומדים על הפרק.

כל הסיבות לבחור בנו

חברת תומר גלפנד היא חברה שיש לה את הניסיון, הידע, כוח האדם והכלים הטובים ביותר לצורך ביצוע עבודות פליז. החברה מבצעת עבודות פליז שונות עבור מרכזי קניות, מפעלים, משרדים, מוסדות חינוכיים, מרפאות ועוד. כל העבודות מתבצעות על פי תוכנית מפורטת הנבנית לאחר שיחה עם הלקוח, הכרות עם צרכיו ועם רצונו. לאחר שלב בניית התוכנית ואישורה על ידי הלקוח על ידי הצגת הדמיה דיגיטלית של המוצר, החברה תחל בשלב העבודה, כאשר היא בונה לוז לכל שלב בעבודה ומעניקה שירות אדיב, אישי, זמין ומקצועי.

אם אתם מעוניינים להזמין עבודות פליז מיוחדות, בהתאמה אישית ומלאה לצרכים שלכם, פנו אלינו ונשמח לסייע לכם.

כתבות אחרונות מהמגזין