עבודות נגרות הן עבודות נחוצות מאוד עבור מגוון אנשים. על אף שניתן למצוא כיום לא מעט חברות המספקות שירותי נגרות, ישנן חברות מעטות אשר מספקות נגרות בוטיק, אומנותית ומקצועית. לא כל פרויקט דורש נגרות מעין זאת, אך ישנם פרויקטים יוקרתיים ומיוחדים שאכן זקוקים לנגרות בוטיק.

אם אתם מעוניינים בנגרות יוצאת דופן, חשוב מאוד שתבחרו את הטובים ביותר בתחום.

גלריית עבודות

פרוייקטים נבחרים

בואו להתרשם מהיכולות שלנו, ואם אהבתם, אולי נעשה זאת גם אצלכם

נגרות בוטיק – מה זה אומר?

כאמור, ישנם לא מעט מעצבים, אדריכליים ועוד, אשר עומדים בראש פרויקטים הנוגעים לעיצוב של בתים פרטיים, בתי מלון, משרדים ועוד. בעוד שישנם פרויקטים שדורשים פשטות, ישנם פרויקטים אשר דורשים יוקרה ועיצוב מרשים וייחודי. עבור פרויקטים מעין אלה לא די לבחור באיש מקצוע בינוי מבחינת העיצובים שלו והעבודה שלו, אלא רק בטובים ביותר בתחום.

נגרות בוטיק יכולות לבוא לידי ביטוי במגוון עבודות שונות כגון: ריהוט למשרדים, עיצוב בעץ לחנויות, בתי מלון ומסעדות ואף מבנים ארכיטקטוניים אומנותיים.
מה שמיוחד בנגרות מעין זאת היא הרמה הגבוהה של התכנון והייצור. ההקפדה בכל שלבי התכנון והעבודה על הדיוק הנדרש לצורך מימוש מטרות הפרויקט, איכות חומרי הגלם ועוד. באמצעות נגרות זאת ניתן להתאים את כל מה שנדרש במסגרת הפרויקט לצרכי הפרויקט.

גג מלון

על איכות לא מתפשרים

אם אתם מחפשים נגרות בוטיק מרהיבה ומרשימה, כדאי מאוד שתכירו את תומר גלפנד. מדובר על חברה בעלת ניסיון רב וידע רחב היקף בתחום הנגרות. החברה מהווה שם דבר בכל מה שקשור לנגרות אומנותית עבור כל פרויקט ולא משנה באיזו רמת מורכבות הוא. בין אם מדובר על אתרי תרבות, מפעלים, מוסדות חינוך, מוסדות ציבור, בתי חולים, בנייני משרדים, מרכזי קניות וכל פרויקט אחר, החברה מציעה את ביצועו של כלל התהליך הכולל את שלב התכנון והייצור בצורה מדויקת ותואמת לצרכי הפרויקט ומטרות הפרויקט.

חומרי הגלם שהחברה משתמשת בהם הם חומרים איכותיים מאוד וההליך כולו מתבצע בהתאם להקפדה על לוח זמנים מוגדרים, ניהול כספים יעיל ושיתופי פעולה מדויקים וברורים מול כלל הגורמים המעורבים בפרויקט.

כתבות אחרונות מהמגזין