נגרות מהווה את תחום הליבה של כל פרויקט אדריכלי. לא משנה אם מדובר על פרויקט מוסדי או עסקי, הרי שהוא ידרוש עבודות נגרות בהתאם לסוג הפרויקט ואופיו. בעוד שישנן עבודות נגרות סטנדרטיות המוצעות באופן שוטף לכלל לקוחות חברה כזאת או אחרת, ישנן עבודות נגרות בהזמנה אישית, אשר מבוצעות ברמה הגבוהה ביותר בהתאמה מלאה לדרישות ולצרכים האסתטיים והפרקטיים של כל לקוח.

חברת תומר גלפנד מתמחה בפרוייקטים מפוארים של עבודות נגרות בהתאמה אישית

שירותי נגרות בהזמנה

מבין לקוחותינו

גלריית עבודות

פרוייקטים נבחרים

בואו להתרשם מהיכולות שלנו, ואם אהבתם, אולי נעשה זאת גם אצלכם

עבודות נגרות בהתאמה אישית: כל מה שחשוב לדעת

עבודות נגרות בהזמנה אישית הן עבודות אשר תואמות באופן מדויק לרצון ולצרכים של כל לקוח. בעבודות מעין אלה, החברה המבצעת תרד אל הפרטים הקטנים ביותר הנוגעים לעבודות הן מבחינה פרקטית והן מבחינה אסתטית. המטרה היא לאפשר ליצור באמצעות עבודות הנגרות שהוזמנו את האווירה שהלקוח מעוניין ליצור בכל מבנה, את הנוחות המקסימלית את המראה הדקורטיבי, הייחודי והמרשים ביותר.

אצל תומר גלפנד, מציעים לכל לקוח מגוון רחב של עבודות נגרות בהתאמה אישית. בין עבודות הנגרות הללו ניתן למצוא: ברים מפוארים למסעדות או בתי מלון, שולחנות, כיסאות, דלתות מעוצבות ומרשימות ועוד.

חזון לכל לקוח

החברה מבינה באופן מוחלט את החזון של כל לקוח. היא מבקרת בשטח בכדי להכיר את הלקוח, מצויה בקשר הדוק עם גורמי עיצוב פנים או אדריכלות הנוגעים לכל פרויקט, מדמה ללקוח בשלב הראשון באמצעות הדמיה דיגיטלית את העבודות המבוקשות לו על מנת לקבל ממנו אישור לתחילת עבודה ועובדת עם חומרי הגלם המשובחים והאיכותיים ביותר שיכולים להיות. שלב הביצוע מדויק מכל ההיבטים ובסופו של הליך, המוצר הסופי שמוגש ללקוח מושלם.

עבודות נגרות מיוחדות, ללא פשרות

תומר גלפנד הוא הבחירה הטובה ביותר עבור עבודות נגרות בהתאמה אישית. הניסיון הרב של החברה, הגישה המתקדמת, הכלים שהם משתמשים בהם, המיומנות הגבוהה ועוד, גורמים לחברה להיות הבחירה הטובה ביותר עבור כל לקוח המחפש עבודות נגרות בהתאמה אישית.


כל לקוח יכול להנות תחת קורת גג אחת מכלל השירותים הנדרשים עבור כל פרויקט כגון: שירותי ייעוץ, שירותי תכנון שירותי ביצוע. בכל שלב הצוות המקצועי עומד לצידו של הלקוח ומעניק את המענה הרלוונטי לכל שאלה או פניה. איכות העבודה של החברה היא גבוהה מאוד ובסופו של כל תהליך, הלקוח מקבל את המוצר התואם לצרכיו מכל הבחינות בצורה מדויקת ואיכותית.

כתבות אחרונות מהמגזין