שלב עבודות הגמר הוא שלב אשר כולל את כל העבודות שיש לבצע לאחר שהשלד עומד על תילו. בעוד שקבלן שלד צריך להתמחות בעיקר בעבודות בטון, קבלן גמר אמור להיות קבלן גמרים שיודע לבצע עבודות בצורה הטובה ביותר וגם לנהל צוות עובדים העוסק בתחום כלל עבודות הגמר הרלוונטיות עבור כל מבנה. עבודות מעין אלה הן עבודות שמשפיעות באופן מהותי על המראה של המבנה ועל כן, יש להשקיע באנשי מקצוע שיודעים כיצד לבצע עבודות גמר בצורה מדויקת.

צוות המומחים המקצועי של חברת תומר גלפנד, מבצעים עבודות גמר בהתאם לצרכי הלקוח ובהתאם לכל פרמטר אחר העומד על הפרק עד לשלמות הפרויקט.

מבין לקוחותינו

גלריית עבודות

פרוייקטים נבחרים

בואו להתרשם מהיכולות שלנו, ואם אהבתם, אולי נעשה זאת גם אצלכם

סוגי עבודות גמר שמציעים בתומר גלפנד

כאמור, עבודות גמר הן כל העבודות שמבוצעות במבנה לאחר סיום בניית השלד. כלומר, כאשר ישנו מבנה בטון עירום העומד על תילו, מגיע השלב של עבודות הגמר.

עבודות מעין אלה יכללו: עבודות טיב וצבע, עבודות חיפוי פנים וחיפוי חוץ, ריצוף, התקנת תשתיות מים, חשמל, ביוב, תקשורת, גז, עבודות אינסטלציה, איטום חדרים רטובים, התקנת מערכת מיזוג, ניקוז, כלים סניטריים, אבטחה, עבודות איטום גג, עבודות פרזול, הרכבת חלונות ודלתות, עבודות עץ, עבודות גבס, עבודות אלומיניום, הרכבת מטבח, עבודות פיתוח ועוד.

מדובר על מגוון עבודות שונות שעבור כל אחת מהן לא פעם נדרש איש מקצוע אחר. לכן, יש לבחור קבלן גמר אשר יהיה אחראי על כלל העבודות המדוברות, יבנה לוז לכל סוג של עבודה, ישגיח שכל עבודה מתבצעת בצורה הטובה ביותר ועוד.

קבלני גמר הטובים ביותר בתחום

בניגוד לקבלני בנייה כאמור, קבל גמר הוא איש מקצוע אשר חייב להשלים את המשימה שלו, בצירוף של קבלני משנה שכל אחד מהם בעל התמחות של עבודת גמר כלשהי הנדרשת עבור הפרויקט. כל המשימות כמובן קשורות אלה באלה ועל כן, כל אנשי המקצוע נדרשים לעבוד בתיאום מושלם, באופן מסודר וכרונולוגי. קבלן עבודות גמר הוא קבלן שחייב להיות בעל יכולות וכישורי ניהול צוות, היכרות עם שוק עבודות הגמר ועם אנשי המקצוע הטובים ביותר בכל תחום בשוק ועוד. חברת תומר גלפנד מתמחה בתכנון  וביצוע לתחומי הגמר בפרויקטים אדריכליים שונים בהענקת חיים לכל מבנה בטון עירום. החברה מעניקה שירות מקצועי ואדיב החל משלב הייעוץ, דרך שלב התכנון ועד סופו של הפרויקט. את העבודה החברה מבצעת בצורה המקצועית והמנוסה ביותר.

אם אתם מעוניינים בעבודות גמר מושלמות עבור המבנה שלכם, אשר יאפשרו לו להיות מרשים וייחודי מבחינת מראהו ולתפקד בצורה הטובה ביותר, צרו קשר עם החברה ונשמח לסייע לכם.

כתבות אחרונות מהמגזין