עבודות נגרות בקו אפס מהוות עבודות פופולאריות מאוד כיום. עבודות מעין אלה מוסיפות יוקרה, מודרניות ואסתטיקה לכל עסק, אך חשוב לבחור עבורן חברה מקצועית ומנוסה בתחום זה וזאת בכדי שהעבודה תתבצע בצורה הטובה והמדויקת ביותר.

מתוך תחום הליבה – הנגרות, נולדה היכולת של חברת תומר גלפנד להתאים בקו אפס כל אלמנט עיצובי בדיוק מרבי, למידות החלל ולקונספט העיצובי.

שירותי נגרות בהזמנה

מבין לקוחותינו

גלריית עבודות

עבודות נגרות בקו אפס: הטרנד הפופולארי והחם ביותר

דלתות בקו אפס מהוות ללא ספק את הטרנד החם ביותר כיום. נגרות קו אפס מציעה ארונות עם דלתות נסתרות, דלתות פנים בקו ישר או דלתות חוץ בקו ישר. מדובר על דלתות שמהוות חלק בקיר שאיננו נראה כדלת, אך הוא משמש כדלת לכל דבר. דלתות מעין אלה מותקנות ללא משקוף שנראה לעין, על המפתח הקיים בקיר באופן מדויק. רק אם יש מוצרי פרזול על הדלת, ניתן להבין כי מדובר בדלת.

כיום ניתן למצוא מגוון סוגים של דלתות קו אפס, אשר מיוצרות ממגוון חומרי גלם שונים. בין חומרי הגלם ניתן למצוא: עץ, ברזל, אלומיניום ועוד. הדלתות מגיעות בקשת רווחה של גוונים, צירי הדלת והמשקוף הנסתרים יהיו לרוב עשויים מאלומיניום, דבר שיעניק להם עמידות גבוהה מפני נזקי זמן כגון: סימני שחיקה כך שהדלת כולה נשמרת במראה חדש לאורך זמן רב. בכדי לשמור על המראה של כל קיר, אין ספק שהבחירה הטבעית תהיה בדלתות קו אפס. נגרות קו אפס מציעה כיום מגוון דלתות קו אפס פופולאריות מאוד עבור ארונות, דלתות פנים ודלתות חוץ.

חדר במלון לייק האוס עם עיצוב אישי נגרות אדריכלית
מסדרון עם דלתות

התאמה אישית אצל הטובים ביותר בתחום

תומר גלפנד מציעים נגרות קו אפס בהתאמה אישית לכל לקוח וזאת בכדי ליצור בכל עסק את המראה המושלם באמצעות התאמת דלתות קו אפס לחלל. כל עבודות הנגרות של החברה הן עבודות מרהיבות ביופיין, כאשר הצוות המקצועי של החברה מיומן ומנוסה בתחום עבודות מעין אלה. לחברה יש את הכלים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר לצורך יצירת עבודות נגרות מעין אלה וכן, היא משתמשת בחומרי הגלם הטובים ביותר. החברה עומדת בלוחות הזמנים שהגדירה מראש לכל פרויקט נגרות ובסופו של תהליך עבודה, מציגה ללקוח את התוצר הסופי הטוב ביותר.

על נגרות בקו אפס לא מתפשרים

נגרות בקו אפס אכן מהווה כיום טרנד פופולארי שלא מעט מוסדות או עסקים מעוניינים לבחור בהם עבור מבנים שונים. תומר גלפנד מומחים בתחום נגרות בקו אפס, מציעים לכל לקוח פרויקטים בתחום הנגרות המדוברת שיתבצעו בדיוק בהתאם לצרכים שלו ויפיקו תוצר מושלם הן מבחינה פונקציונאליות, הן מבחינה איכותית והן מבחינה דקורטיבית. המקצועיות, הניסיון והמיומנות של הצוות המקצועי הם גולת הכותרת של כל פרויקט נגרות של החברה ובהתאם לכך, עבודות הנגרות הן לא פחות ממושלמות.

אם אתם מעוניינים בנגרות בקו אפס, צרו קשר ונשמח לסייע לכם.

משרד מעוצב בנגרות אישית

כתבות אחרונות מהמגזין