הגיע הרגע המרגש בו אתם עוברים משרד, או משפצים את המשרד הקיים. ובגלל שאנחנו יודעים עד כמה המשרד הוא הבית השני שלכם, אנחנו יודעים גם כמה זה מרגש. 

כאשר אתם שוכרים משרד אתם מבצעים את אותה הפעולה בדיוק כאשר אתם שוכרים בית. אתם בוחנים את המשרד על יתרונותיו וחסרונותיו, ובודקים גם איך תוכלו לעצב אותו על מנת שיהיה מושלם עבורכם. אם אתם אוהבים עיצוב מודרני אבל כזה שאפשר גם לשלב בו חמימות, חיפוי עץ למשרדים הוא בדיוק העיצוב עבורכם. חשוב לדעת כיצד לבחור את חיפוי העץ, את העיצוב, את הסגנון ואת העמידות. 

מאיפה מתחילים לבחור?

אם אתם משרד בודד ועצמאי תוכלו כמובן לשכור מעצב פנים יחיד על מנת שאפשר יהיה באמת לעצב את משרדכם באופן התואם לסוג המשרד ולאופיו. אם אתם משרד בו ישנו הרבה כוח אדם והנהלה גדולה יש לשכור חברה מקצועית המתמחה בעיצוב משרדים גדולים. 

כך או כך, ישנן כיום חברות מקצועיות המעניקות שירות גם לבודדים ועצמאיים, וגם למשרדים גדולים עם אפיון מותאם לכל משרד ומשרד. 

הצעד הראשון שלכם הוא לבחור את סוג העץ. ישנן לא מעט אופציות לעיצוב ושיפוץ המשרד, וכאשר אתם עושים שימוש בעץ אתם מכניסים אווירה מרגשת שלא רק גורמת לתחושה טבעית וארומה ייחודית אלא גם מביאה אלגנטיות ואצילות אחרת. 

השימוש בעץ קיים לא רק בחיפוי עץ, אלא גם במרצפות פרקט, ריהוט, עיצוב דלתות משולבות עץ ועוד. השנים האחרונות הביאו מודעות מאד גבוהה לעיצוב הייחודי בעץ בעיקר בשל העובדה שהוא משדר חמימות ושלווה. יחד עם זאת, גם ברמה הפרקטית חיפוי עץ הוא מאד ייחודי ונוח. הפונקציונליות מאפשרת כיסוי של פגמים בקירות ואף הלבשת עיצובים שונים ומשולבים. בהתייעצות עם אנשי המקצוע הנכונים תוכלו להגיע אל עיצובים מרשימים. 

איך לבחור את החיפוי המתאים לכם

זה לא סוד, עיצוב בעץ מעניק מראה ביתי, חמים ומחבק. העץ הפך להיות מאד טרנדי בשנים האחרונות כמעט כמו רצפת הפרקט. ועל כן ישנם מגוון של אופציות לבחירה בסגנונות העיצוב. 

את חיפוי העץ אפשר ליישם באמצעות לוחות, אריחים או סטריפים ואת סוג העץ מתאימים בדרך כלל בסוגי עץ קשים להם יש עמידות גבוהה יותר. סוגי העץ העמידים יותר הם טיק בורמזי, קומרו, איפאה ועץ אלון. ישנם עוד, אך אלו הם המרכזיים שבהם. 

המראה שתקבלו עם חיפוי עץ מקצועי ואיכותי הוא מראה חלק ומודרני, או בצורת פסיפס תלת מימדי. ישנם גם אלו הבוחרים פסים מאוזנים וישנם אלו המשלבים גוונים שונים של עץ, וטקסטורות מגוונות. כמובן שכל עיצוב הוא תלוי תקציב, סוג העץ, העמידות שלו והעיצוב הכללי של המשרד. 

בבחירת החיפוי המתאים, מומלץ להיוועץ באנשי המקצוע המתמחים בתחום. אלו יוכלו לא רק להמליץ לכם על חומרי גלם איכותיים, אלא גם להתאים את העיצוב של החיפוי המשרדי אל העיצוב הכללי. אם זהו משרד חדש אותו אתם משפצים מהבסיס תוכלו ליצור עיצוב המשתלב כבר במהלך התקנת החיפוי. אם זהו משרד שאתם משדרגים או משפצים אפשר בהחלט להתאים את החיפוי לקו העיצוב הכללי, או להיפך. 

בוחרים באיכות, ומקצועיות

הבחירה באנשי המקצוע הטובים ביותר היא הצעד הכי חשוב שאתם יכולים לעשות. חברה מקצועית המתמחה בתחום ומובילה בתחומה תעניק לכם את ליווי מקצועי ואישי ברמה גבוהה, לצד שירות אדיב מכיל וסבלני. 

התקשרו כבר עכשיו אל TG פרויקטים המובילה בישראל בתחום הנגרות ומסגרות אומן. נשמח להעניק לכם את הליווי האישי והמקצועי לקבלת העיצוב המושלם לשביעות רצונכם. 

מאמרים נוספים