קבוצת אביב

קבוצת אביב: חברת הבנייה הפרמיירה בישראל
עם מורשת משנת 1963, קבוצת אביב עומדת כאחת מחברות הבנייה המנוסות והמשפיעות בישראל. המומחיות שלנו טמונה במתן פרויקטים הנדסיים מורכבים וגדולים למטרות מגורים, מסחר, ציבוריות ותשתיות הן מקומיות והן גלובליות. בניצוחו של משה אביב ז"ל, קבוצתנו עיצבה מחדש את נוף הבנייה בישראל תוך ביסוסנו כקבלן חלוץ.

מתחילת פרויקט ועד רכישה, תכנון, בנייה ושיווק, כל הפעילויות שלנו מתואמות בצורה חלקה תחת קורת גג אחת. גישה משולבת זו מבטיחה שיתוף פעולה הדוק בין כל מחזיקי העניין ומשרה אמון ביכולתנו לעמוד בהתחייבויותינו.

ההתמקדות שלנו תמיד הייתה בביצוע פרויקטים מתוחכמים ומאתגרים על ידי מינוף טכנולוגיות מתקדמות וחומרי בנייה מובחרים. תכנון אדריכלי קפדני של אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בתחום מייחד אותנו.

אנו מצטיינים בזיהוי אזורים מתפתחים ובמינוף ראיית הנולד של הצוות שלנו כדי ליזום פרויקטים. עם ניסיון עשיר, אנו משפרים את הנדל"ן, מייעלים את יעילות הבנייה ומבצעים השקעות חכמות במיקומים בעלי ביקוש גבוה ברחבי הארץ והעולם. המחויבות הבלתי מעורערת שלנו ללוחות זמנים קפדניים, לתכנון קפדני, לאיכות שאין שניה לה ולביצוע ללא רבב הקנתה לנו מוניטין מדהים של שיתופי פעולה מוצלחים בתעשייה.

בראש החברה שלנו עומדים דורון אביב, יו"ר, ודפנה הרלב, מנכ"לית, המבטיחים מנהיגות בעלת חזון וניהול יוצא דופן.

למידע נוסף וקבלת הצעת מחיר

להורדת הקובץ יש למלא את הפרטים:

דילוג לתוכן