לא מעט אנשים מעוניינים לחפות קירות מבנה כזה או אחר. בין אם מדובר על חיפוי מבנה המשמש כבית פרטי, בין אם מדובר על חיפוי משרד, חיפוי קירות מוסד לימודי, חיפוי קירות בית עסק או חיפוי כל קיר אחר, הרי שעבודת החיפוי צריכה להתבצע בצורה הטובה והמדויקת ביותר ובאמצעות חומרי הגלם הטובים ביותר וזאת בכדי שהקיר יראה מושלם לאחר ביצוע החיפוי בו. המתכת מהווה כיום את חומר החיפוי האידאלי לכל קיר. מדובר על חומר חיפוי שמעניק לכל קיר מראה עכשווי וייחודי.

חשוב מאוד לבחור באנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום חיפוי ממתכת לקירות וזאת בכדי שהחיפוי יעניק לקיר מראה מעוצב וייחודי ובד בבד, יתאים בצורה מלאה לאופי ולצרכים של כל פרויקט.

גלריית עבודות

פרוייקטים נבחרים של עבודות מסגרות

בואו להתרשם מהיכולות שלנו, ואם אהבתם, אולי נעשה זאת גם אצלכם

חיפוי קירות ממתכת- מה חשוב לדעת?

חברת תומר גלפנד מציעה חיפוי מתכת לקירות במגוון סוגי מתכת עם שיטות עיצוב חדשניות ומרהיבות, מה שמסייע לה ליצור מגוון רחב של דוגמאות, צורות, גוונים וטקסטורות. העיצוב מוצע לכל פרויקט ברמת גימור ודיוק גבוהות באופן יוצא מן הכלל. בין אם מדובר על עיצוב בעל תבנית קבוע, בין אם מדובר על צורה פשוטה ובין אם מדובר על מורכבות חד פעמית, אנשי המקצוע יבצעו כל עבודה בצורה מושלמת.

כמו כן, חיפויים מעיו אלה מתאימים למגוון קירות שונים הן עבור צרכים פרטיים והן עבור צרכים עסקיים, מסחריים, מוסדיים ועוד. חיפוי מתכת רלוונטי מאוד לצורך חיפוי קירות פנים או חוץ והוא משמש כאלמנט דקורטיבי מאוד, מרשים, אקסקלוסיבי וייחודי.

החיפויים שהחברה מציעה יכולים להתחבר לקיר באופן גלוי או סמוי, בצמוד לקיר או בהשארת מרווח ועוד. האלומיניום הוא חומר גלם קל משקל, גמיש ומודולארי. כמו כן הוא עמיד לחלודה והוא בעל חזות נקייה ואלגנטית. הוא מגיע בשלל גוונים שונים ועל כן חיפוי קירות באמצעותו, המתבצע באופן מקצועי, יוצר חזות מושלמת לכל מבנה.

על חיפוי מתכת לקירות לא מתפשרים

החברה מציעה לכם חיפוי מתכת קירות איכותי וייחודי. החברה עובדת עם חומרי הגלם הטובים ביותר, בשיטות הטכנולוגיות המתקדמות ביותר ועם אנשי מקצוע הטובים ביותר בתחום חיפוי קירות מתכת ועל כן, הבחירה דווקא בחברה עבור ביצוע עבודות מעין אלה היא  ללא ספק הבחירה הנכונה עבור כל מי שמעוניין בחיפוי מתכת לקירות מבנה כזה או אחר שיעניקו תוצאה מושלמת.

להזמנת חיפוי מתכת לקירות איכותי ודקורטיבי, צרו עימנו קשר ונשמח לסייע לכם

כתבות אחרונות מהמגזין